Badland

halılseza1

dasdasaaa

Badland, mobil platformlara çıkış yaptığı günden itibaren oyun severler tarafından  oldukça sevilmişti. Hatta birçok oyun otoriteri tarafından tam not almayı başarmıştı. Daha sonra 26 Mayıs 2015 tarihinde PC ve konsollara çıkışını gerçekleştirdi. Badland grafikleri, basit oynanışı ve atmosferi ile öne çıkıyor. Oyuna giriş yaptığımızda menüde bizi co-op, singleplayer ve versus modları karşılıyor. Versus modunda  4 kişiye kadar multiplayer desteği bulunuyor.  Bu modda aynı For ekran üzerinde farklı yerlere  dokunarak vs. birbirimizin yaratığını geçmeye çalışıyoruz.  Singleplayer modunda kendimizi bir ormanda buluyoruz ve ekrana dokunarak karekterimizi hareket ettirip aynı zamanda önümüze cheap jerseys çıkan engelleri aşmaya çalışıyoruz.
Ormanda hareket ederken bizi engeller dışında yaratıklar bekliyor. Yaratıkları alarak çoğalıyor ve büyüyoruz. Engeller karşısında  topladığımız yaratıklar Catholic ölüyor ve biz hareket etmesek dahi  ekran sağa doğru hareket etmeye devam ediyor. Ekranın hızına yetişemeyip arka planda kaldığımızda ise oyuna tekrar başlıyoruz.
Yapımcı ekip  daha çok grafiklere, seslere ve sanatsal bölüm tasarımlarına yoğunlaştığı için hikaye sönük Traffic kalmış. Apple editörleri tarafından 2013 yılının en iyi oyun tasarımı ödülüne layık görülen oyunun grafikleri ve sesleri oldukça etkileyici Wholesale Washington Redskins Jerseys ve bölüm tasarımları Pan için tam Wanted bir sanat eseri diyebiliriz. Rider Genel olarak türü sevenler için başarılı bir oyun olmuş.

 

oyunnou

  • Oynanış : 8/10
  • Ses : 7/10
  • Grafik : 10/10
  • Eğlence : 7/10
  • Genel : 8/10

 

ddddddddd

 

sadasdasdasdasdasd

sadasd

ANDROID uygulama mağazasında ücretsiz bulunan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.
IOS uygulama mağazasında wholesale nfl jerseys 7.99 liraya satışa sunulan oyuna buradan Блог ulaşabilirsiniz.
WPHONE uygulama mağazasında 11,50 tl’ye satışa sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

Anıl ÖZÜNALDIM

1996 doğumlu Adanalı olan Anıl, Mustafa Kemal Üniversitesi Basın ve Yayıncılık 1. sınıfta eğitimini sürdürmekte. www.oyunnotlari.com’un kurucu ortağı ve aynı zamanda oyunlar hakkındaki deneyimlerini sizlerle paylaşmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir