The Blacklist: Conspiracy

PLATFORM
dasdasaaa

Bugün sizlere The Blacklist dizisinin mobil oyun versiyonu olan The Blacklist: Conspiracy isimli oyunu inceleyeceğim.

Gameloft firması tarafından geliştirilen Point and Click tarzındaki oyun dedektiflik, polisiye ve gizem türünü sevenlere hitap ediyor.

Oyunda, 11 adet vaka bulunuyor. Amacımız ise olay mahallinde, çeşitli miktarlardaki nesneleri bulmaya çalışarak vakaları aydınlatmak. Üst üste nesneleri bulduğumuzda kombo yaparak daha fazla puana sahip oluyoruz. Ayrıca oyunda liderlik tablosu bulunuyor. O yüzden daha hızlı bir şekilde nesneleri bularak diziden tanıdığımız oyuncuları liderlik tablosunda geçebiliyoruz.

Oyunda nesne bulmanın yanı sıra yapacağımız tercihler hikayenin gidişatını değiştiriyor. Ayrıca yaptığımız tercihlerin, oyunu oynayan oyuncuların yüzde kaçı bizim ile aynı düşüncede olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca Türkçe dil seçeneğine sahip olması da İngilizce bilmeyenler açısından oldukça mutlu edici.

Genel olarak point and click tarzındaki oyunları ve The Blacklist isimli diziyi seviyorsanız, The Blacklist: Conspiracy isimli oyun tam size göre.
oyunnou

  • Oynanış: 6/10
  • Ses: 5/10
  • Grafik: 6/10
  • Eğlence: 6/10
  • Genel: 5,75/10

ddddddddd

sadasdasdasdasdasd

sadasd
ANDROID uygulama mağazasında ücretsiz olarak sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.
IOS uygulama mağazasında ücretsiz olarak sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.
WPHONE uygulama mağazasında ücretsiz olarak sunulan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

Anıl ÖZÜNALDIM

1996 doğumlu Adanalı olan Anıl, Mustafa Kemal Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik 2. sınıfta eğitimini sürdürmekte. www.oyunnotlari.com’un kurucu ortağı ve aynı zamanda oyunlar hakkındaki deneyimlerini sizlerle paylaşmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir