Insurgency: Sandstorm’un Çıkış Tarihi Duyuruldu

New World Interactive tarafından geliştirilmekte olan Insurgency: Sandstorm isimli oyunun çıkış tarihi duyuruldu.

Insurgency: Sandstorm Firefight, Push, Checkpoint ve Capture the Base olmak üzere 4 oyun modu ile çıkışını gerçekleştirecek. Outpost ve Operation oyun modları ise daha sonra oyuna eklenecek.

New World Interactive, Insurgency: Sandstorm çıkışını gerçekleştirdikten sonra ücretsiz güncellemeler ile yeni haritalar, yeni silahlar, mod desteği ve yeni yükseltmeler getirerek oyunu desteklemeye devam edeceklerini açıkladı.

Eylül 2018 tarihinde PC platformuna çıkışını gerçekleştirecek olan Insurgency: Sandstorm, Steam’de 29.99 dolar olacak. Oyunu ön sipariş veren oyunculara %10 indirim sunulacak. Insurgency isimli oyuna sahip olan oyunculara da ekstra %10 indirim daha sunulacak.

Insurgency: Sandstorm’un Xbox One ve PlayStation 4 sürümleri ertelendi. Xbox One ve PlayStation 4 platformlarına 2019 yılının ilk yarısında çıkış yapması bekleniyor.

Anıl ÖZÜNALDIM

1996 doğumlu Adanalı olan Anıl, Mustafa Kemal Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik 2. sınıfta eğitimini sürdürmekte. www.oyunnotlari.com’un kurucu ortağı ve aynı zamanda oyunlar hakkındaki deneyimlerini sizlerle paylaşmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir