Instagram’a “Hepsini Gördün” Özelliği Geldi

Instagram’a yeni bir özellik daha geldi. “Hepsini gördün” özelliği, son iki gün içerisindeki gönderilerin tamamının görülüp görülmediği konusunda kullanıcıyı bilgi sahibi ediyor.

 

Son zamanlarda gerek hikayeler gerekse arayüz tasarımında yeniliklere giden Instagram, hiç soluklanmadan yeni özelliklerini eklemeye devam ediyor. Son olarak “hepsini gördün” özelliğiyle, kullanıcıların gözünden kaçırdığı gönderilerin olup olmadığı konusunda bir kesinlik veriyor. Kullanıcı, bu sayede, sevdiği bir ünlünün attığı fotoğrafı kaçırmadığını anlayabiliyor.

Takip ettiğiniz kişi sayısı çok çok fazla olabilir ve bütün bu akışı takip etmek zor gelebilir. Önemli gönderiler altlarda kalabilir, bütün gönderileri göremeyebilirsiniz. Instagram ise kullanıcıların şikayetlerini takip ederek onlara uygun fikirler üretti. Bütün bu olması muhtemel “Hepsini gördün” özelliği ile çözüm getirdi. 48 saat, yani son iki gün içindeki tüm gönderileri gördüğümüze dair bir uyarıda bulunuyor.

“Hepsini gördün” özelliği uygulamanın güncel sürümünde kullanıcıların hizmetine sunulmuş durumda.

Arda ÖZÜNALDIM

2001 model. Bazen yazar, bazen karalar. Biraz da inceler. Oyunlar hakkındaki ilk gözlemlerini doğrudan oyun takipçileriyle paylaşır. Oyun dünyasından eksik kalmaz, oyunlar hakkında son gelişmeleri paylaşmazsa olmaz. Teknoloji onun kalbi, o olmadan yaşayamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir