Whatsapp Grup Konuşmalarına Yeni Bir Özellik Geldi

Dünyanın en popüler mesajlaşma servisi Whatsapp, grup sohbetlerine yeni bir özellik daha getirdi. Bu özellik ile seçime bağlı olarak yalnızca yöneticiler mesaj atabilecek.

En çok kullanılan mesajlaşma servisi Whatsapp’ın yeni özelliği, kullanıcıların hizmetine açıldı. Bundan böyle, kurulan grubun yöneticisi, yalnızca grup yöneticisinin mesaj atmasını ayarlayabilecek.

WhatsApp’ın yeni özelliği ile yalnızca grup yöneticilerinin mesaj atabileceği grup kurabileceksiniz. Bu grupta mesajların kimlerin atabileceğini isteğinize bağlı olarak, istediğiniz zaman değiştirebileceksiniz.

Whatsapp’ın gruplar için yaptığı bu son güncelleme, örneğin bir öğretmenin duyuruları için son derece kullanışlı olacaktır. Bu seçeneği aktif hale getirmek içinse “Grup Bilgisi > Grup Ayarları > Mesaj Gönderebilir > Sadece Yöneticiler” seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.

Arda ÖZÜNALDIM

2012'de ilk acemi tasarımımı yaptım, temel teknikleri öğrendikten sonra çok geç olmadan sade bir anlayışa geçmeyi başardım. 2014'te iyi kötü bir kişisel blog kurup birbirinden farklı kişisel konuları ele aldım. Yarı zamanlı (tamamen keyfi) roman yazarlığı yapıyorum. Çocukluktan gelen oyun merağı, beni oyun editörlüğüne itti ve şu an hâlâ yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir