Yeni Havalimanıyla Bağlantılı Tüm Alan Adları Alınıyor

İstanbul’da açılacak olan üçüncü havalimanının isminin halen belirsiz olması, internetten para kazanmayı binbir türlü yolla becermeyi başarabilmiş insanları, olası tüm alan adları için harekete geçirdi.

Günümüzde benimsenmiş “internetten para kazanma” yöntemlerinden birisi de budur: Alan adlarını henüz ucuzken alıyorlar ve bu satın alınan alan adlarını ileride değer kazandığında, yani önemli kişiler tarafından satın alınma gereksinimi duyulduğunda, alan adı sahipleri, satın aldıkları alan adlarını bu kişilere aldıkları fiyatın daha yüksek değerinde satıyorlar.

Son haftalarda çokça dile getirilen İstanbul’daki üçüncü havalimanı ile ilişkili olabilecek bütün alan adları satın alındı. Son bir ayda alan adı sorgulamasında çıkan tahminlerin satın alınışında oldukça yükselme oldu.

Henüz adı açıklanmayan yeni havalimanının, 29 Ekim’de Cumhurbaşkanı tarafından açıklanması bekleniyor.

Arda ÖZÜNALDIM

2001 model. Bazen yazar, bazen karalar. Biraz da inceler. Oyunlar hakkındaki ilk gözlemlerini doğrudan oyun takipçileriyle paylaşır. Oyun dünyasından eksik kalmaz, oyunlar hakkında son gelişmeleri paylaşmazsa olmaz. Teknoloji onun kalbi, o olmadan yaşayamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir